Mistur Hakkında

...

Kuruluşu 1988 yılına dayanan ve servis taşımacılığı alanında faaliyet gösteren Mistur, 1993'ten bu yana kurumsal hizmetler gerçekleştiriyor.

1988 yılında şahıs firması olarak servis taşımacılığında faaliyet göstermeye başlayan Mistur, 1993 yılında kurumsal yapılanma içerisine girerek hizmetlerine daha kaliteli bir şekilde devam etmektedir.

Mistur, şirket prensiplerini benimseyen ve uyum sağlayan personeli ile hizmet verirken, hizmet sektörünün getirdiği zorluklara karşı yapmış olduğu ciddi çalışmalar ile de özmal araç parkını büyütmüştür. Büyüyen araç parkuru ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti ile geniş bir müşteri yelpazesine ulaşan Mistur, personel ve öğrenci taşımacılığında güvenilir ve uzman bir firma haline gelmiştir. B2 yetki belgeli araç portföyü ile Yurtiçi ve Yurt Dışı VIP transferlerinde de müşterilerine en iyi hizmeti sunan Mistur, yabancı dili gelişmiş olan sürücüler ile misafirlerine konforu yaşatmaktadır.

Mistur, bünyesinde bulunan Oge Turizm Seyahat Acentası ve MNG Turizm Bursa Yetkili Acenteliği ile turizm alanında da farklı hizmetler sunmaktadır. Bunun yanı sıra Baytur Lojistik ve Yük Taşımacılığı, Oto Çeker Filosu ile de Bursa’nın dalında başarılı en iyi firması yolunda hızlı adımlarla ilerlemektedir.

Mistur; profesyonel, dinamik ve deneyimli kadro ile minimum maliyeti birleştirmektedir.


Hakkında

Döviz Kurları

  •   1.-USD     3,8276.-TL
  •   1.-USD     3,8276.-TL

  •   1.-EUR     4,6679.-TL
  •   1.-EUR     4,6833.-TL